objednávky Internetem nebo knoflíkem

pro rychlý odkaz na online objednávky klikněte prosim zde: Online Objednávka

Friends Coffee House zavádí doplňkovou možnost objednávek Internetem nebo knoflíkem?!

Proč? Posledních 6 měsíců jsme vyhodnocovali zpětnou vazbu našich
zákazníků a jeden z podnětů, který jsme opakovaně dostali by se dal shrnout asi takto: „Moc se mi u vás líbí, máte výbornou kávu, sendviče i šejky. Prostředí je krásné, cítím se tu jako doma. máte dobré ceny, ale nemohly by jste ještě zavést obsluhu? Proč jste zavedli self service jako ty velké nadnárodní kávové řetězce?“ naše filozofie. Je to o tom, nabízet nejlepší poměr cena výkon, nejvíce muziky za peníze našich zákazníků! A navíc Friends Coffee House chce být příjemné, zábavné a atraktivní místo, kde se Vy, naši zákazníci, cítíte dobře.
Cenová politika. Z hlediska ceny jsme zvolili „přátelskou strategii“ tak, aby byla naše kavárna cenově dostupná i „normálním lidem“. Ne každý si může dovolit dávat denně stovku za kvalitní kávu.
Proto u nás také stojí 1 dcl Coca Coly v přepočtu 7 korun a 40 haléřů, sendvič ve kterém je 100 g italské mozzarelly pouze 99 Kč a obrovské caffe latte (400 ml) se 2 shoty espressa vyrobených z 15 g naší vlastnoručně pražené kvalitní kávy jen 64 Kč (!)
Řešení. Je vás více? Budete sedět déle? Knoflíkujte. Lámali jsme si s tím hlavu
a odpověď byla Inovace. Inovace v našem pohledu na věc vyjadřuje změnu,  v důsledku které dochází ke zvýšení spokojenosti zákazníků, ale nedochází ke zvyšování nákladů (např. zavedení obsluhy), které bychom museli promítnout do našich cen. Inspirovali jsme se, jak jinak než na našich cestách po světě a rozhodli jsme se, že zavedeme možnost objednávek Internetem nebo knoflíkem. Jsme kavárna jinak, to znamená, že děláme věci jinak, lépe a nově. Jinými slovy nechceme být stejní jako ostatní. Stejné prostředí, stejná
káva…NUDA!!
Jak získat knoflík? Při vaší první objednávce na baru si řekněte o knoflík. Oproti záloze 300 Kč Vám ho rádi zapůjčíme. Objednávky na knoflík budeme psát na účet, který zaplatíte při Vašem odchodu na baru, až budete knoflík vracet. POZOR: knoflíkování je VIP aktivita. Každý knoflík má otevřen 1 účet a minimální výše útraty s knoflíkem je 350 Kč.