friends coffee house image 0

O nás

Vždy jsme měli sen otevřit si kavárnu či mít malý hotýlek v horách. Po dlouhých a úspěšných letech v hektickém korporátním prostředí tohoto globálního světa jsme si řekli, že je na čase změnit směr a nabrat nový vítr do plachet. Vzhledem k tomu, že máme rádi kvalitní kávu, rozhodli jsme se změnit náš sen v realitu a investovat naše úspory do projektu Friends Coffee House.

Tomáš se narodil v Rakousku českým rodičům a do svých 22 let žil v Německu. Po přestěhování zpět do Prahy pracoval v reklamě a marketingu a šťastně se tady oženil s Martinou a mají spolu čtrnáctiletého Honzíka a jedenáctiletého Daníka. Kromě cestování po světě byl Tomáš instruktor lyžování ve Švýcarsku a instruktor snorklování v Chorvatsku. Také vydal knížku o britských předválečných autech značky Bentley, která vyšla ve Velké Británii.

Mirek se narodil v Plzni a posledních patnáct let Mirek pracoval na různých pozicích v bankovnictví. Mirek miluje cestování a asijskou kuchyni. V roce 2009 uskutečnil s rodinou cestu kolem světa. Kromě cestování se rád potápí a navštěvuje kavárny po celém světě. Mirek má třináctiletou dceru Moniku.

Přijďte se podívat.

Mirek Šebesta a Tomáš Knapek

Fotogalerie: